KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15354273

nr 1535 4273

Johannes Olsson

(f. 1945), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad A Tergo 1990, "Hänsyn". Olja på duk, 73x73 cm, yttermått inklusive ram: 80x80 cm

Johannes Olsson, svensk målare född 1945.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

4.400 kr

måndag 24 april 2023
kl 19:10:17

Johannes Olsson

Läs mer om Johannes Olsson